O nas

Zwierzęta domowe, które trafiają pod nasz dach często staja się niczym członkowie rodziny. Mieszkają z nami, bawią się, łączy nas mnóstwo wspólnych, nie do zapomnienia wydarzeń – wierne spojrzenia, wspólne zabawy, wzajemne zrozumienie, a czasami po prostu bycie razem.
Niestety czas życia naszych pupili jest odliczany inaczej i nagle przychodzi chwila, gdy musimy się pożegnać. Niejednokrotnie są to bardzo trudne momenty w naszym życiu i jedyne, co jeszcze możemy zrobić dla naszego zwierzaka, to godnie go pożegnać.
Lekarze weterynarii zawsze dbają o każdego podopiecznego i jeżeli istnieje jakakolwiek szansa, by go ratować, to walczą do końca. Niestety, jak to w życiu zawsze nadchodzi ten koniec.
Oferując usługę kremacji zwierząt domowych, chcemy umożliwić właścicielom godne pożegnanie się ze swoimi pupilami. Każde zwierze jest umieszczane w specjalnej trumience, do której można włożyć list pożegnalny, ulubioną zabawkę lub kocyk.
Oferując usługę kremacji małych zwierząt domowych, umożliwiamy również odbiór zwłok z domu.
Na życzenie właściciela dostarczamy również certyfikat potwierdzający rzetelność wykonania kremacji w naszym krematorium.